Také máte doma nový 4k UHD televizor Hisense ?

Výběr z nezajímavějších či nejnavštěvovanějších příspěvků,
která jsou k dispozici pro registrované členy.
(Témata přístupná BEZ REGISTRACE !)
Pravidla fóra
Chcete se dovědět více informací, které obsahuje toto fórum, ale bez registrace ?
Použijte přístup pro hosty:
Uživatel: "Host"
Heslo: "naskok"
ele-kutil
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: pon 02. čer 2014 22:43:53
Kontaktovat uživatele:

Také máte doma nový 4k UHD televizor Hisense ?

Příspěvek od ele-kutil » pát 24. bře 2017 1:13:21

Pokud ještě ně, s významnou slevou, oproti internetové MO ceně, jej zakoupíte v některém e-shopu,
po registraci v Cashback systému zde:
https://goo.gl/1IWrVJ

Informace k proviznímu systému:
Při nákupech (nejen elektroniky) na známých e-shopech, můžete získat vysoký "cashback" až 8%, zajímavé slevové benefity.
Nově příchozí, přes odkaz výše, pak ještě 100,- Kč na první nákup po registraci. Obchodníkem potvrzené sumy a benefity dostanete zpět, na váš účet, a to již od 1,- !
Osobně, vědět to dřív, měl jsem svoji UHD TV Hisense levnější přes Expert Elektro o 1,2 % a Mall.cz až 4,8%... Čínská elektronika z Aliexpressu, je pak běžně levnější o 6-9% ...Doporučuji !


A že neznáte novou značku Hisense, která teprve v loňském roce nově vstoupila na náš trh ? Čtěte pozorně, než zakoupíte obvykle dražší modely, s obdobnou či horší výbavou, od zaběhnutých značek v některém z elektro-řetězců:
http://www.hisense.cz/proc-hisense ... výroba je realizována v Plzni, technická podpora (e-mail, Facebook) funguje skvěle, vývoj pro EU je v Německu.

Mall.cz, mimo jiné, uvádí:
V České republice je společnost Hisense zastoupena velmi krátce, teprve od roku 2015, kdy byla otevřena továrna na výrobu TV v Plzni s kapacitou 600 000 ks TV za rok. Výrobky Hisense na českém a slovenském trhu nabízí společnost teprve od dubna 2016, přičemž hlavní produktové kategorie jsou televize ve velikostech od 32" až do 75" vybavené zejména nejnovější technologií Ultra HD a všemi typy tunerů včetně T2 a S2 a dále domácí spotřebiče, zejména kompletní oblast chlazení a také praček.


Nebo snad už některý z produktů Hisense máte také doma? Pochlubte se v naší skupině uživatelů na Facebooku zde:
https://www.facebook.com/groups/1747620322219861/

A proč jsem se pro televizor Hisense rozhodl já ?
- 3 letá záruka , poskytovaná výrobcem
- skvělý poměr výkon+výbava/ cena
- živá podpora, aktualizace a vývoj produktů
- poskytnutá fotografie ... konečně značkový televizor, kde výrobce nešetřil na chlazení procesoru mainboardu a polovodičů na napájecím modulu !

Mimochodem, flexi pásky ke 4k UHD LED panelu jsou připojovány na jeho spodní straně - stříbrem napařované spoje by tedy neměly být významně tepelně namáhané tak,
jak je to u jiných panelů docela běžné.


Slovo na závěr ... už jsem měl rozebraných několik LCD televizorů, které po krátké době od skončení 2-leté záruky "umřely" právě na vyhřátou základní desku ... :(
A není vyloučeno, že v budoucnu vsadím i na lednici a pračku, právě od Hisense !
Přílohy
hisense-info.png
I můj, průměrný model parametry vyniká ...
hisense_hardware_img.jpg
Děkuji podpoře Hisense CZ za poskytnutí této fotografie !

Odpovědět