ELE-info: všeobecná pravidla pro účast a přispívání

Všeobecná pravidla pro účast a přispívání na fóru ELE-info

Prosím, přečtěte si pravidla, která je nutno na tomto fóru dodržovat - v opačném případě si za jejich porušování ponesete následky !

1. Toto fórum je moderované a mělo by sloužit široké veřejnosti. Veškeré příspěvky podléhají schvalování administrátorů a moderátorů.

2. Cílem tohoto projektu není sepisování tahanic mezi znalými a neznalými osobami v daných, zde uveřejněných tématech.

3. V příspěvcích mohou být uváděny vlastní poznatky, zkušenosti i odkazy na jiné internetové zdroje. V případě odkazování musí být zdroj/autor vždy uveden.

4. Vyžadována je slušnost, věcnost a úcta ke stáří či tolerance tělesných handicapů. Některá témata, zde uvedená, mají být právě speciálně cílena na pomoc lidem,
    jakkoli znevýhodněným při používání spotřební elektroniky.

5. Je přísně zakázano registrovat se nebo vkládat příspěvky za účelem vlastní reklamy, či slovního napadání ostatních uživatelů, nebo podstaty tohoto fóra (flame);
     za podobné přestupky může uživatel dostat až trvalý zákaz přístupu na toto fórum !
    (Za reklamu není považován odkaz na zdroj / www stránku, ze kterých byly potřebné či referenční informace čerpány)

6. Před tím, než se na něco zeptáte, použijte prosím vyhledávaní - nejlépe tak zjistíte, zda se podobný dotaz v minulosti již neřešil.

7. Nezakládejte zbytečně duplicitní témata - tzn. pokud je to možné použijte pro váš dotaz již vytvořené téma, jehož název nejblíže odpovídá vašemu problému.

8. Při odpovídání na příspěvky v tématu pouzívejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně ještě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte.
    Tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího príspěvku v tématu, ale i tak citujte jen konkrétní větu...
    Naší snahou je udržet fórum aktuální ale zároveň přehledné. Obsáhlé, ale tématicky prázdné příspěvky budou bez varování mazány či řešeny zákazem pristupu na forum !

9. Nepoužívejte krátké odpovědi, které nemají žádný informační charakter (např. Souhlasím) - podobné reakce mohou být taktéž bez varování smazány.

10. Snažte se za každou cenu vyhnout vulgárním výrazům (některá jsou zde automaticky cenzurována).

11  Neřešte zde, prosím, pravopis (i,y atd.) nejsme tady ve škole. Veškeré příspěvky vkládáte s vědomím, že mohou být dále použity nebo citovány na spřátelených webech.

12. Informace zde uvedené je taktéž možné sdílet, po předchozím souhlasu administrátora, na tématicky podobných internetových stránkách
      -vyhrazujeme si však právo na uvedení autorského odkazu ve stylu: (Zdroj: www.ele-info.digiinfo.eu) na spřátelených webech.


Pro pokračování v registraci musíte souhlasit s těmito pravidly
*** Ele-kutil , 01/06/2014 ***